In English      TELLIMINE
Kasutaja   Parool    


KAITSEVÄE DIGILAIK
SOODUSHIND
UUS!
Vestid, plaadikandjad
Särgid
Kindad
Kotid, seljakotid
Vihmariided
Varustustasku
Salvetaskud
Kabuurid
Raadiojaamataskud
Relvarihm
Meedik
Politsei
Snaiper
Jalaväerakmed
Kaarditaskud
Joogiveekotid
Lisad
Jahindus
Kasutatud õmblusmasinad
Tehtud tööd
Kõik tooted
Kontakt
Ettevõttest
Edasimüüjad
Sertifikaadid
Tootmine
Sündmused
Pakume tööd
Lae alla


ISO 9001:2015
sertifikaat
Politsei
Admin. tasku 112-002-01
must
18,- EUR  
Kolmest küljest lukuga avatav, esiseinal paelad MOLLE-süsteemsete taskute kinnitamiseks, sees taskud ja kummiaasad varustuse kinnitamiseks, tagaseinal MOLLE-kinnitus, põhjas niiskuse väljumiseks öös.
Dokumenditasku, suur, MOLLE 115-063-01
cordura
must
13,- EUR  
Klapiga avatav tasku dokumentide vm paigutamiseks. Klapp kinnitub takjakinnisega, avamise lihtsustamiseks on klapile õmmeldud libisemiskindel haarats ning siltide kinnitamiseks pehme tekstiillukk. Tagaseinal MOLLE-kinnitus. Tasku põhjas niiskuse väljutamiseks öös.
Dokumenditasku, väike, MOLLE 122-013
cordura
must
10,50 EUR  
Klapiga avatav tasku dokumentide vm paigutamiseks. Klapp kinnitub takjakinnisega, avamise lihtsustamiseks on klapile õmmeldud libisemiskindel haarats ning siltide kinnitamiseks pehme tekstiillukk. Tagaseinal MOLLE-kinnitus. Tasku põhjas niiskuse väljutamiseks öös.
Esmaabitasku 113-031-01
cordura
must
23,- EUR  
Tasku on avatav mõlemast küljest ning on mõeldud esmaabivahendite paigutamiseks. Toote sisemistel külgedel asuvad võrgust taskud, mis on suletavad lukuga. Tagaseinal MOLLE-kinnitus, põhjas öös.
Jalaplaat universaalne, MOLLE 111-119
militaarroheline, must
25,- EUR  
Jala ümber asetsevad kinnituskummid on vahetatavad. Kinnitatakse vööle kinnitusaasaga. Plaadi esiküljel 5 rida MOLLE-süsteemset paela.
Julgestustross 111-151
must
17,- EUR  
Teenistusvöö komplekti kuuluv julgestustross kinnitatakse vööle trukirihmaga.
Kumminuiatasku 110-57
cordura
must
3,- EUR  
SOODUSHIND. Klapiga suletav tasku kumminuia paigutamiseks. Kumminuia fikseerimiseks tagaseinal trukiga suletav pael. Tagaseinal MOLLE kinnitus ja põhjas öös.
Käerauatasku 111-148
cordura
must
13,- EUR  
Teenistusvöö komplekti kuuluv klapiga käerauatasku ühele paarile käeraudadele. Klapp ja tagasein on tugevdatud plastikuga. Klapp sulgub trukiga. Kinnitatakse vööle trukirihmadega.
Med tasku 112-003-01
cordura
must
18,- EUR  
Kolmest küljest lukuga avatav, esiseinal paelad MOLLE-süsteemsete taskute kinnitamiseks, sees taskud ja kummiaasad varustuse kinnitamiseks, tagaseinal MOLLE-kinnitus, põhjas niiskuse väljumiseks öös. Tekstiillukuga eraldatav embleem.
Sisemine vöö 120-033-01
must
12,- EUR  
Sisevöö on valmistatud mittevenivast materjalist ning on väljaspoolt kaetud takjapaelaga. Reguleeritava pikkusega, rihma pikkus kokku 110 cm. Laius 5 cm.
Taktikaline vest 110-46
cordura
must
109,- EUR  
HETKEL VÄLJA MÜÜDUD Vest kaetud MOLLE-süsteemsete taskute kinnitamiseks horisontaalsete paeltega, esikinnis suletav lukuga, suuruse reguleerimine õlalt ja külgedelt, ees kaks suurt taskut kaartide ja muu varustuse paigutamiseks, seljal käesang ning vahe joogiveekoti paigutamiseks, ees ja seljal takjapaelad ametitunnuse ja muu info kinnitamiseks, allääres vöötripid. NB. Sildid ja taskud ei kuulu komplekti.
Taktikalised kindad M-Pact MP
militaarroheline, must
33,- EUR  
Mechanix on USA bränd, mis laialdaselt kasutusel nii militaar -kui jõustruktuuris. Kindad ekstreemseteks situatsioonideks. Peopesa sünteetilise nahkmaterjali juurde on kombineeritud 3D pehmendused, mis aitavad kaitsta käsi vibratsiooni ja põrutuste eest. Käe pealisosad valmistatud hingavast materjalist, kuhu juurde disainitud termoplast kummist pehmendus ja kaitse funktsiooni tagavad komponendid. Käerandme juures takjaga suletav kinnituspael. Saadaval suurused M (8); L (9); XL (10) Värvus: militaarroheline ja must
Taktikalised kindad M-Pact 3 MP3
must
45,- EUR  
Mechanix on USA bränd, mis laialdaselt kasutusel nii militaar -kui jõustruktuuris. Anatoomiliselt disainitud kaitsmed lisavad kinnastele ekstra tugevduse käenukkidele, säilitades selle juures kinda ergonoomilisuse ja mugava sobitumise. Lisatugevdusega peopesa ja sõrmeotstele, tagatakse suurem hõõrdumis- ja kulumiskindlus. Saadaval suurused M (8); L (9) Värvus: must
Taktikalised kindad Original, PUUTETUNDLIKUD O Multicam
25,- EUR  
Mechanix on USA bränd, mis laialdaselt kasutusel nii militaar -kui jõustruktuurides. Mugavad ja vastupidavad kindad Mechanix Original. PUUTETUNDLIKUD. TrekDry® kinnaste pealismaterjal on hästi hingav ja hoiab käed kuivana. Peopesa: vastupidav mikrofiiber sünteetiline nahk, ilma õmblusteta. PR paneeli ja takjakinnitusega randmeosa. Kindad on masinpestavad. Saadaval suurused M (8); L (9); XL (10) Värvus: Multicam/must.
Taktikalised kindad Pursuit P
must
37,- EUR  
Mechanix on USA bränd, mis laialdaselt kasutusel nii militaar -kui jõustruktuuris. Lõikekindla peopesa materjaliga kindad, mis on väga ergonoomilised ja kätte sobituvad. Kinnaste pealisosa valmistatud hingavast ja venivast Spandex materjalist. Sobivad eelkõige korrakaitse ja korrektsiooni sektori töötajatele. Käerandme juures takjaga suletav kinnituspael. Saadaval suurused M (8); L (9); XL (10)
Tasku gaasiballoonile 111-146
cordura
must
10,- EUR  
Teenistusvöö komplekti kuuluv gaasiballoonitasku. Klapp ja tagasein on tugevdatud plastikuga. Klapp sulgub trukiga. Kinnitatakse vööle trukirihmadega.
Tasku käeraudadele 113-064-01
cordura
must
10,- EUR  
SOODUSHIND. Mahutab 2 paari käeraudu, mis on eraldatavad tekstiilist vaheseinaga. Klapp suletakse takjakinnisega. Avamist ja sulgemist lihtsustab klapi allserva õmmeldud kummist tõmmits. Tagaseinal MOLLE kinnitus.
Tasku pumppüssimoonale, MOLLE 110-50
cordura
must
19,- EUR  
Taskus eemaldatavad kummiaasad 5+5 padrunile, klapp takjakinnisega suletav, tagaseinal MOLLE-süsteemsed paelad vestile kinnitamiseks, põhjas öösid
Tasku püstolisalvedele 110-48
cordura
must
14,- EUR  
Mahutab kaks salve, reguleeritava kõrgusega ja takjakinnisega klapid; tagaseinal kinnitamiseks MOLLE-süsteemsed paelad, põhjas niiskuse väljumiseks öösid
Tasku raadiojaamale, klapiga 111-167
cordura
must
14,- EUR  
Teenistusvöö komplekti kuuluv tasku raadiojaamale, suletav takja- ja nöörkinnisega, lisaks klapp, tagaseinal MOLLE-kinnitus, põhjas öös.
Tasku raadiojaamale, klapiga 113-065-01
cordura
must
13,- EUR  
Tasku ühele püstolisalvele, MOLLE 113-066-01
cordura
must
3,- EUR  
SOODUSHIND. Mahutab ühe salve. Sulgemisklapp reguleeritav takjapaelga. Tagaseinal MOLLE kinnitus, põhjas öös.
Teenistusvöö 111-144A
cordura
must
Tellimisel,komplekteeritakse vastavalt teliija valikule.
Tööriistatasku 112-059-01
cordura
must
10,- EUR  
Tasku suletav klapiga, tagaseinal MOLLE kinnitus
Varustusetasku lukuga 112-004-01
cordura
must
18,- EUR  
Lukuga varustusetasku, 2 lukukelku, tasku sees ülaääres plastikust D-rõngas, põhjas öös.
Võtmehoidjatasku 111-147
cordura
must
8,- EUR  
Teenistusvöö komplekti kuuluv võtmehoidjatasku. Tasku on suletav takjakinnitusega varustatud klapiga. Võtme kinnitamiseks on toote siseküljel karabiiner. Mõõtmed avatuna 15,5x12 cm. Kinnitatakse vööle trukirihmaga.
Välimine vöö 111-144
must
22,- EUR  
Välimise vöö põhimaterjalile annab lisatugevuse selle sisse paigutatud 1 mm paksune plastik. Siseküljel on kahepoolne tekstiillukk. Vöö on reguleeritav, suletav kolme punkti pistiklukuga. Vöö maksimaalne pikkus 150 cm, laius 5 cm.
Galvi-Linda AS Interneti- ja laomüük (+372) 43 42 316, e-post: helle[at]galvilinda.ee
Galvi-Linda AS © 2004. Kõik õigused kaitstud.